Костюм Бетмена (Batman)

1 2
1 2

Де купити костюм Бетмена

як не в інтернет-магазині fancydress.com.ua. Адже тут на Вас чекає великий вибір не лише костюмів персонажів знаменитої на весь світ Betmen історії. У нас Ви можете вибрати грим, аксесуари та гаджети для цих героїв.

Костюму Batman вже понад 70 років, і за ці роки його зовнішній вигляд змінювався. Незмінними залишалися плащ Бетмена та маска Бетмена. До кінця 80-х років минулого століття костюм був виконаний у сіро-блакитній гамі, а потім з'явився чорний гумовий костюм. У нас Ви можете замовити карнавальні костюми Бетмена в різних варіантах. Так геймери мають вибір і можуть грати в улюблену версію Betmen.

Ми надаємо можливість купити костюм Бетмена як у фільмі "Бетмен проти супермена" або костюм Бетмена з Темного лицаря.

Костюм Бетмена для дорослих

надано у широкому асортименті та приємній ціновій політиці. Легко купити справжній костюм Бетмена на Новий рік або будь-яке інше свято, як у бюджетному, так і люксовому варіанті.

Ми пропонуємо купити костюм Бетмена в Україні як для чоловіків, так і для жінок. Залізний костюм Бетмена для чоловіків, костюм дівчини Бетмен, костюм Робін, костюм Харлі-Квін, костюм Джокера Ви можете вибрати для себе будь-який образ.

Костюм Бетмена для дітей

зовсім не відрізняється від дорослого. А це у свою чергу великий бонус для дитини, адже так хочеться бути старшим.

Новий костюм Бетмена для дитини радуватиме його не лише на костюмованому святі, а й у звичайний день. Сучасні діти люблять перетворюватися на улюбленого персонажа. Броньований костюм Бетмена для хлопчика чудово підійде для святкування Нового року, Хеллоуїна, Дня народження. А ось бетмен аркхем оріджин костюми напевно привернуть увагу підлітків, любителів відеоігор.

Звичайно, новорічний костюм Бетмена ціна якого надто висока не завжди тішить батьків. У цьому випадку ми маємо можливість замовити костюм бетмена для малюка за найдемократичнішою ціною.

Костюм Бетмена для собаки

це завжди весело та оригінально. Наші улюбленці в милих костюмах Betmen-героїв будуть у центрі уваги, а оригінальні фото залишаться на довгу пам'ять і прикрасять сторінки ваших соціальних мереж. популярні на костюмованих вечірках. І це не дивно. Адже різноманітність супер-героїв знаменитих коміксів дозволяє створити образ для кожного члена сім'ї і навіть домашнього улюбленця. Одяг Бетмен легковпізнаваний, Бетмен костюм не складно створити самому. Скільки коштує костюм Бетмена, однозначно відповісти непросто. Це може бути розкішний костюм латексний Бетмена або його більш дешевий аналог.

Оригінальний костюм Бетмена купити, Україна і всі інші країни можуть на наших сайтах. У нашому магазині костюм Бетмена купити можна у найшвидші рядки 1-2 дні. Всі товари наявні на складі.

Фільтр товарів