Костюм Ніндзя

1 2
1 2

Дорослий і дитячий костюм ніндзя

Костюми ніндзя не перестають бути затребуваними. І це не дивно. В Америці – ковбої, у Скандинавії – вікінги, у середньовічній Європі – лицарі, а в Японії – ніндзя (не плутайте з черепашками ніндзя). Завдяки сучасній кіноіндустрії ці безстрашні воїни популярні у всьому світі.

Чим цікавий ніндзя костюм? Він ідеально підійде малюкові і підлітку, хлопчику і пустотливому дівчиськові. Спорядження ніндзя може приміряти чоловік і жінка. Будь-який одяг для ніндзя, має безліч аксесуарів. Обладунки та зброї ниньдзяго легко доповнять і прикрасять найскромніший костюм. А їхньому розмаїттю позаздрять багато супер-героїв.

Одяг ніндзя для дітей та дорослих на Новий рік

Маскарадний костюм ніндзя на Новий рік буде доречний на робочому корпаративі та сімейній вечірці. Що таке костюм? Це м'які зручні кофта-кімано та штани, обов'язковий капюшон. Решта деталей. Саме деталі створюють образ супер-героя.

Новорічні костюми для хлопчиків ніндзя як і аксесуари до них представлені в широкому асортименті. Вже не одне покоління малечі хочуть саме таких костюмів. Саме тому ми пропонуємо купити костюм для хлопчика, дівчинки в цьому розділі. При виборі костюма звертайте увагу на думку дитини.

Якщо ви замовляєте костюми на Новий рік, то зверніть увагу, що зазвичай пошта доставляє замовлення в більш довгі терміни. Щоб свято не стало "розчаруванням", дитячий костюм ніндзя купити слід заздалегідь. Де купити костюм ніндзя в Україні? ua.

Костюм білого ніндзя, зеленого ніндзя, золотого ніндзя, червоний, чорний костюм ніндзя – всі варіанти персонажів ніндзя надані в нашому магазині.

Скільки коштує костюм ніндзя?

Замовити костюм ніндзя можна у тій ціновій категорії, яка відповідає Вашому бюджету. У нашому інтернет-магазині справжній костюм ніндзя Україна та інші країни можуть купити від 300 до 1500грн. При цьому якість костюма залишається відмінною незалежно від ціни.

Для дітей карнавальний костюм купити, можливо, не дорожче за 1000 грн.

Усі наші костюми надані офіційним виробником і мають ліцензію.

>
Фільтр товарів